بازی

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۸۲۳ + راهنمای کامل این مرحله در سال ۱۴۰۳

در این مطلب از سایت روزیانو جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۸۲۳ را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه می توانید جواب این مرحله از بازی آمیرزا رو ببینید. امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

جواب تمام مراحل بازی آمیرزا،حل مراحل آمیرزا،پاسخ بازی آمیرزا،پاسخ سوالات بازی آمیرزا،راهنمای حل جدول،راهنمای کلمات حل جدول،راهنمای کلمات جدولی،جواب بازی آمیرزا،آمیرزا،جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۴۰۰ به بعد،جواب کامل آمیرزا اپدیت جدید 2021،جواب کامل آمیرزا اپدیت جدید 1400،جواب بازی آمیرزا مرحله 100 تا 200،جواب بازی آمیرزا مرحله 150 به بعد،جواب بازی آمیرزا مرحله 1500 به بعد،جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۴۵۷ به بعد،جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۶۰۰ به بعد

حل بازی آمیرزا مرحله 1823:

اسم – امن – فنچ – نام – چدن – چمن – منچ – دامن – سمند – فاسد – مسند – مفسد – نادم – نماد – اسفند – چمدان

 

  🙂

 

درباره بازی آمیرزا

بازی فکری آمیرزا که در مورد حدس زدن کلمات است یکی از جذاب ترین بازی های فکری موبایلی است. پیشنهاد می کنیم سعی کنید اول زمان کافی را برای حدس زدن اختصاص دهید و اگر به نتیجه نرسید سپس از روزیانو برای دیدن جواب درست استفاده کنید.

چرا بازی آمیرزا انقدر جذاب است؟

یکی از ویژگی های خیلی خوب این بازی سخت شدن به صورت مرحله ای است. کلمات در این بازی به شکل جالبی و با ترکیب های جالبی چیده می شوند. همین باعث میشه که بازی آمیرزا برای کاربران موبایلی سالیان سال جذابیت خود را حفظ کند.

منبع : سایت روزیانو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا